Na czym polega nasza pomoc

Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Jeśli masz pomysł na własny biznes a nie wiesz jak go sfinansować skorzystaj z dotacji unijnych przewidzianych na lata 2014 – 2020. Pieniądze na otwarcie działalności gospodarczej można pozyskać także ze środków z programów krajowych. Aby otrzymać dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej nie musisz mieć statusu osoby bezrobotnej. Istnieje wiele instytucji, które są w posiadaniu środków unijnych oraz krajowych, wspierające start-upy.

Najpopularniejsze dotacje, gdy myślisz o rozpoczęciu działalności gospodarczej:

  • Dotacja z Powiatowego Urzędu Pracy,
  • Dotacja z Regionalnego Programu Operacyjnego,
  • Premia na rozpoczęcie działalności pozarolniczej,
  • Dotacja dla osób niepełnosprawnych z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Jeśli jesteś zainteresowany dotacją na własny biznes, prześlij zapytanie , a my wskażemy Ci najlepsze rozwiązanie oraz pomożemy w napisaniu profesjonalnego biznes planu.

MCS Consulting Sp. z o. o. z siedzibą i adresem w Przygodzicach, ul. Wrocławska 151, 63-421 Przygodzice wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000676273, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań –Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 622-28-04-156, REGON 367194161, której kapitał zakładowy wynosi: 50 000,00 złotych